Antivírusová koronavírus maska FFP2 - bez filtra

Kód: 82499
Akcia
68 hodnotení
€5,99 €4,99 bez DPH
Objednané
Položka bola vypredaná…

Na ceste doskladníme 13. 04. 2020

Certifikát CE KN95 / N95

Bez filtra - môže sa predaváť

Detailné informácie

Podrobný popis

1. Viacvrstvová ochrana, netkaná textília vyfukovaná z taveniny, vysoký účinok, ktorý zabraňuje pľuvaniu, piesku, prachu, zákalu, baktériám atď
2. Perfektná a kvalitná ochrana pred vírusmi
3. Nastaviteľná príchytka na nos: Môže nastavovať nosové krídlo podľa individuálneho tvaru nosa, aby sa zabránilo pošmyknutiu.
4. Elastický náušník na uši, pohodlný a ľahko sa nosí, odporúča sa použiť jednorazovo
5. Vhodný na cyklistiku, kempovanie, beh, cestovanie, horolezectvo a každodenné použitie. Chráňte pred hmlou, oparom, výfukmi vozidla, pasívnym fajčením atď.
6. Táto protiprachová maska ​​je ideálna pre ženy aj mužov.

 

Veľmi veľa zákazníkov sa pýta či sa dá táto maska použiť viackrát, tu sú preložené odporúčania od SAGES.ORG - Spoločnosť amerických gastrointestinálnych a endoskopických chirurgov. Výrobca údava, že maska je použíteľná jednorázovo.

https://www.sages.org/n-95-re-use-instructions/

N95 POKYNY NA OPÄTOVNÉ POUŽITIE

Pozrite si obrázok na konci tohto príspevku, v ktorom sa nachádza pôvodná e-mailová korešpondencia.
 
Účelom nasledujúceho je poskytnúť našim členom ďalšie informácie, ktoré pomôžu zvládnuť chirurgických pacientov počas pandémie COVID-19. Nejde o formálne usmernenia a spoločnosť SAGES ich z dôvodu časových obmedzení nepreskúmala pomocou štandardného postupu dôsledných usmernení. Vyhlásenia a informácie sa pravidelne aktualizujú a môžu sa meniť, keď bude k dispozícii viac údajov.

POZORNÉ MATKY, LEKÁRI, PRVNÍ RESPONDENTI, POSKYTOVATELIA ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI A Ktokoľvek, KTORÝ POUŽÍVAJÚCE MASKU N95 ALEBO VYTVÁRAJÚCE JEDNU:

Kontaktoval som Dr. Peter Tsai, vynálezcu filtračnej tkaniny v maske N95. Masky N95 sú vyrobené z polypropylénového materiálu a sú navrhnuté tak, aby sa tesne dotýkali vašej tváre s malým únikom okolo okraja masky. Pýtal som sa Dr. Tsai na opätovné použitie respirátora N95 a na aké materiály by sa mohli pridať do domácich masiek, aby boli účinnejšie. Odpovedal takto:

SPÔSOB POUŽITIA MASKY # 1

Pri opakovanom použití masiek N95 nechajte použitý respirátor na suchom vzduchu s atmosférou 3-4 dni, aby vyschol. Polypropylén v maskách N95 je hydrofóbny a obsahuje nulovú vlhkosť. COVID-19 potrebuje hostiteľa, aby prežil - môže prežiť na kovovom povrchu až 48 hodín, na plaste 72 hodín a na kartóne 24 hodín. Ak je respirátor suchý za 3-4 dni, vírus neprežije.
  • Vezmite štyri masky N95 a očíslujte ich (# 1-4).
  • 1. deň použite masku č. 1 a potom ju nechajte 3-4 dni vyschnúť.
  • V deň 2 použite masku č. 2 a potom nechajte 3-4 dni vyschnúť.
  • Rovnaké pre 3. a 4. deň…

SPÔSOB POUŽITIA MASKY # 2

Masku N95 môžete sterilizovať aj zavesením v rúre (bez kontaktu s kovom) pri 70 ° C (158 ° F) po dobu 30 minút - uvádza sa, že COVID-19 nemôže prežiť pri 65 ° C (149 ° F) po dobu 30 minút.
 
Sterilizáciu použite na zavesenie respirátora v kuchynskej rúre na vykonanie sterilizácie.
 
Pri sterilizácii masiek N95 buďte opatrní pri používaní UV svetla - masky N95 držte ďalej od UV svetla / slnečného svetla. Masky N95 sú degradované UV svetlom, pretože poškodzujú elektrostatické náboje v polypropylénovom materiáli. Nie je jasné, ako dlho môžu byť masky vystavené UV žiareniu skôr, ako sú neúčinné.

TIPY NA POUŽITIE METÓDY # 1 A METÓDY # 2

NEVKLADAJTE respirátor na kovový povrch alebo príliš blízko k kovu - teplota na kovovom povrchu je vyššia ako teplota vzduchu.
 
Chráňte masky N95 pred UV svetlom / slnečným žiarením.
 
Pri odstraňovaní masky uchopte okraje pripevnených popruhov, aby ste masku N95 zložili. Vaše ruky môžu byť v tomto okamihu kontaminované - nedotýkajte sa vnútornej časti respirátora. Potom si umyte ruky mydlom minimálne po dobu 20 sekúnd.

DOMÁCE MASKY

Pri starostlivosti o infikovaných pacientov nie je vhodné používať bavlnené masky. Účinnosť materiálu vyrobeného z bavlny nie je vysoká - vlákno nie je dostatočne jemné a nedá sa nabíjať. Maska N95 je taká tenká, pretože používa polypropylén, ktorý je vyrobený z miliónov mikrovlákien navrstvených na seba, ktoré boli trvalo elektrostaticky nabité. Elektrické pole ionizuje vzduch a tlačí ióny hlboko do mikrovlákna, čo umožňuje polypropylénu pôsobiť ako filter.
 
Použitie filtra HEPA s tvárovou maskou však môže zvýšiť jeho účinnosť, ale môže sťažiť dýchanie. Ak na tvárovú masku umiestnite ďalšie médium, zvyšuje sa odolnosť proti dýchaniu - je to súčet oboch spolu. Keď pridávate ďalšiu vrstvu, uistite sa, že dokonale pokrýva celú masku. Majte na pamäti, že môže sťažiť dýchanie.
 
Ako opätovne použiť masky N95
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: