Apple Watch Series 7 41mm

Kód: 759159
1 hodnotenie
Značka: Apple
€339 €282,50 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Slovenská distribúcia,

Nové  hodinky, záruka 24 mesiacov

Farba: Green Aluminium case, Clover sport band

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Apple Watch 7 ponúka veľkorysý Retina displej. V porovnaní s predchádzajúcim modelom má o 40 percent menší rámik, vďaka čomu získava o 20 percent väčší rozmer. Displej je zároveň odolný voči prasknutiu, prachu a vode. Predné sklo má totiž o polovicu hrubšie ako jeho starší predchodca, čím sa stáva pevnejším a odolnejším. Nezabúdajme ani na precízne spracovanie a pôsobivý design pohrávajúci sa s lomom svetla na hranách hodiniek. Toto riešenie podčiarkuje ich efektné zaoblenie a celkové elegantné vyznenie. Výrobca inovoval aj tlačidlá.

Srdcová frekvencia a EKG

Hodinky merajú hladinu saturácie krvi počas dňa aj v noci. Získate tým vzácne informácie o vašom zdravotnom stave. Revolučný snímač zaznamenáva srdcovú frekvenciu, vygeneruje elektrokardiogram ako pri EKG a vyhodnotí, čí má sínusový charakter alebo vykazuje závažnú fibriláciu srdcových komôr.

Spánok pod kontrolou

Ak vás trápia problémy so zaspávaním alebo chcete mať prehľad o kvalite spánku, využite túto aplikáciu. Naučí vás chodiť do postele stále v tom istom čase monitoruje dýchanie počas spánku. Vďaka týmto údajom výrazne skvalitníte váš nočný odpočinok.

Pohybové aktivity

Hodinky dozrú na každý váš pohyb. Či už si vyberiete plávanie, beh, cvičenie alebo čokoľvek iné, všetko spočítajú a vyhodnotia. Rýchlosť, vzdialenosť a ostatné informácie vám sprostredkuje hlasová odozva. Naživo tak môžete sledovať svoje pokroky a získať ďalšiu motiváciu. Využite tiež praktický bonus v podobe funkcie Detegovania pádu, ktorá vám v prípade nehody privolá záchrannú službu.

Spoľahlivé mobilné pripojenie

Úplná samozrejmosť, aby ste vždy a všade zostali v neustálom kontakte s rodinou i priateľmi. Telefón nechajte doma a vydajte sa na cestu iba s hodinkami na zápästí. Vychutnajte si dokonalú slobodu.

Obľúbená hudba a podcasty

Apple Music ponúka 75 miliónov skladieb. Obľúbení interpreti vám spríjemnia deň a zlepšia náladu, aby ste lepšie spálili kalórie, cestovali alebo vám rýchlejšie ubiehal čas pri čakaní v rade. Započúvajte sa i do podcastov a vyskúšajte ďalšie atraktívne aplikácie z App Storu.

Rýchle nabíjanie

Výraznou zmenou prešiel aj systém nabíjania hodiniek zahŕňajúci rýchlonabíjací USB-C kábel. Chýbajúcu energiu doplníte z nuly na 80 percent v priebehu 45 minút. Dobíjanie batérie je tak o 33 percent rýchlejšie. Na 8-hodinový monitoring spánku postačí len 8 minút nabíjania!

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Aplle wotch 7 15.2.2023 10:09
Dobrý deň! Chcem si u vás objednať jablkové hodinky 7, 41 mm! béžová! Sú nové a nerozbalené?
Odpovedať