Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Dual sim

Kód: 81700
2 hodnotenia
Značka: Huawei
€449 €449 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Farba: Twilight

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Detailné informácie

Podrobný popis

Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Single SIM Black  

Huawei Mate 20 Pro prichádza s jedinečným vysoko výkonným procesorem Kirin 980 s podporou umelej inteligencie, trojitým fotoaparátem na zadnej strane, super rychlým nabíjaním, obria batéria, displejovou čitačkou odtlačkou prstov, vodeodolností IP 68 alebo možnosťou bezdrátového nabíjenia so schopnosťou bezdrotovo nabíjať aj ine zariadenia.  

Nové technológie

Procesor Kirin 980 je nejvýkonnejší procesor, ktorý má Huawei k dispozicii. Niet divu, že sa nim môže pochváliť práve model Mate 20 Pro. Pomocou jedinečnej trojvrstvovej architektury dosishne procesor vynikajúceho výkonu. Kirin 980 je vybavený ako prvý smartphone s dvoma nezávislými neurálními procesormi pre umelú inteligenciu.  

Leica fotoaparát

Nový trojitý Leica fotoaparát prináša unikátne spôsoby zachytenia životních momentov. Uživateľom pomôže vytvárať umelecké diela či už se jedná o fotografie alebo videa. Čočky sú u nového modelu zajímavo usporiadané do štvorca. Horucou novinkou je extrémne makro, kedy kamerový systém vytvorí ostré obrázky objektu umiestnených už vo vzdialenosti 2,5 cm od objektivu. Ultra širokoúhlý objektiv podporuje vytváranie fotografií a videí v pomeru 21:9 na miesto bežných 16:9 čím je možné zachytit podstatne širší perspektivu snímaného objektu. Vynikajúci napríklad pro krajinkárov alebo ak nie je dostatek miesta pre poodstupenie dozadu.   70 % nabitia za 30 minut

Huawei Mate 20 Pro sa pyší obrov bateriou o veľkosti 4200mAh, ktorá udrží prístroj v plnéj prevádzke po celý deň a bude možné ho dobiť aj bezdrátovo. Hovorí sa, že čas sú peniaze a z toho dôvodu prichádza Mate 20 Pro s revolučním rychlonabíjaním. V prípade, že bude smartphone dobíjaný kablom priamo zo siete, dosiahne približne 70 % kapacity už za pol hodiny. Prostrednictvom bezdrátového napájania tak za 30 minut cca 30 % kapacity. Dalšou prelomovou technologiou, kterou Mate 20 Pro zvyšuje laťku pre technické požiadavky na smartphone, je zpetné bezdrotové nabíjenie. To umožní plne využíť vysokokapacitné baterie vo vnutri telefónu a zdielať tak energiu pre dalšie prístroje, ako su napríklad bezdrôtové sluchátka.   

Futuristický design

Najnovší model zo stajne Huawei je radost držať v ruke. Prístroj je zaoblený na všetkých osmich stranách, vďaka čomu sa stáva neuveritelne pohodlným.    

Vynikajúce rozpoznávanie tváre a čitačka odtlačkov v displeji

Stačí sa pozrieť na mobil a on sa sám odomkne. Dokáže to s 3D riešením pre odomknutie tváre, která dosahuje miery falošnej zhody jedna ku milionu, takže sa uživatelia môžu cítiť celkom bezpečne.  Ako druhu možnost odomknutia telefonu pomocou biometrických údajov ponúka telefon odomknutie odtlačkom prstov priamo na displeji.      

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Záruka: 2 roky
Model: Mate 20 Pro
Sortiment: Mobilný telefón
Značka: Huawei
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: