Samsung Galaxy A51 A515 4GB/128GB

Kód: 75603
25 hodnotení
Značka: Samsung
€269 €269 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Farba: Black

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Samsung Galaxy A51 A515 4GB/128GB Black  

Smartphone Samsung Galaxy A51 ponuka elegantníý design, ľahke ovládanie a mimoriadný výkon. Na prvý pohľad zaujme veľkým 6,5" displejem s FHD+ rozlišením. Pod pokličkou najdete osemjadrový procesor, 4GB operačná pamäť a bateriu s kapacitou 4 000 mAh. Základnu pamäť s kapacitou 128 GB ľahko rozšíríte microSD kartou až o dalších 512 GB. Na zadnej strane sa nachádzaju štyri fotoaparáty. Vďaka funkcii dual SIM môžete do telefonu uložit dve karty súčasne.  

Infinity-O displej

Na 6,5" FHD+ displeji je každá zábava špičková. Môžete si hráť, sledovať videa, prechádzať internet, baviť sa s priateľmi, alebo všetko dohromady. Užívajte si všetky výhody, ktoré smartphone ponúka, a majte všetky aplikacie prehľadne rozložené na displeji.  

Štvornásobný fotoaparát

Na zadnej strane najdete celkom štyrii fotoaparaty, ktoré vám pomôžou zachytiť každý okamžik života v jasných a sytých farbách a v mimoriádnej kvalite. Nechyba tu hlavný objektiv, makro objektiv, širokouhlý objektv a objektiv pre vytvorenie hlbky ostrosti.  

Makro objektiv

Pozerajte sa na svet v detaile. Zachyťte aj tie najdrobnejšíe prvky a ukážte svet v celkom novej perspektíve. Makro kamera s bokeh efektem vytváří dechberoucí snímky uvnitř i venku.  

Selfie snímky

Zachyťte svoju prirozdzenú krásu a vytvárejte si nové profilové obrázky na sociálnych sieťiach každý deň. Predná 32Mpx kamera dokáže vytvoriť ostré a čisté snímky vo vysokom rozlíšeni. V režime Selfie naviac dôjde k jemnému rozmazaniu pozadia, abyste ešte  lepšie vynikli.  

Natáčanie videa

Prechody mezi scénami vo videu budú hladké a plynulé. Natáčajte statické obrazy aj pohyb ľahko a prirodzene. Výsledné video bude vizerať profesionálne a bude na neho doslova radosť pozrieť.  

Výkonná bateria

Batéria s kapacitou 4 000 mAh vám zaisťí dlhé hodiny neobmedzenej a nerušenej zábavy. Kedykoľvek smartphonu začne dochádzať energia, dodáte mu ju ihneď späť len v niekoľko málo minut. Bateria sa dobíja cez USB-C konektor a podporuje aj rychlé 15W nabíjanie.    

 

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Samsung Galaxy A51 A515 4GB/128GB 7.3.2020 16:04
Dobrý deň, Je to vážne samsung a51 lebo na obrázku je samsung a50 ?
Odpovedať