Samsung Galaxy XCover6 Pro G736B 6GB/128GB

Kód: TE797984
1 hodnotenie
€380 €380 bez DPH
skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Slovenská distribúcia

Nový mobilný telefón ochranné sklo nalepené zdarma

Farba: Black

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný telefón Galaxy XCover 6 Pro od značky Samsung s 8jadrovým procesorom, 6 GB RAM a 128 GB vnútorným úložiskom vás prekvapí neuveriteľnou rýchlosťou a efektivitou. Navyše podporuje superrýchle pripojenie 5G a tiež Wi-Fi 6. K tomu všetkému oplýva obrovským 6,6 palcovým displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, vďaka ktorému bude obsah na obrazovke vyzerať hladko a ostro. Krytie IP68 zaistí jeho odolnosť voči vode a prachu, takže ho so sebou môžete vziať kamkoľvek. Batéria v tomto mobilnom telefóne je vymeniteľná, takže pokiaľ sa vám vybijete, môžete ju nahradiť prídavnou batériou. Telefón sa dá navyše pohodlne ovládať aj v rukaviciach alebo keď prší.

Do každého prostredia

Telefón sa pýši krytím IP68. Môže s vami tak vyraziť kamkoľvek – je odolný voči vode aj prachu, zvládne špinu, piesok alebo vysokú nadmorskú výšku. Nemusíte oň mať strach ani pri páde do vody, v hĺbke 1,5 m vydrží až 30 minút. V náročnom prostredí určite oceníte aj zosilnený reproduktor, vďaka ktorému bez problémov budete počuť každého, kto vám zavolá.

Citlivý displej

Veľký 6,6-palcový displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz sa pýši vysokou citlivosťou. Displej môžete pohodlne ovládať aj v rukaviciach do 2mm hrúbky, alebo keď máte ruky vlhké alebo mokré. Reagovať bude dokonca aj pri daždi či snežení. Pokiaľ teda pracujete vonku alebo v nie úplne čistom prostredí, nemusíte sa báť vziať si svoj Samsung so sebou.

Vymeniteľná batéria

Mobilný telefón Samsung Galaxy XCover 6 Pro má batériu s kapacitou 4 050 mAH, čo je samo o sebe dosť. Pokiaľ to ale nestačí, môžete využiť možnosť ľahko vymeniteľnej batérie a vybitú batériu si jednoducho vymeniť za nabitú prídavnú.

Ochrana Samsung Knox

Zabudovaná platforma Samsung Knox chráni vaše súkromné, ale pokojne aj firemné dáta. Pozostáva z niekoľkých vrstiev a kombinuje prvky softvér a hardvér ochrany. Váš telefón je chránený pred malwarom a inými hrozbami od chvíle, keď ho zapnete. Používajte svoje zariadenie úplne bez starostí.

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: