LCD displej + Dotykové sklo + Rám Honor X6 / X8 5G čierna farba

Kód: 100G4906
1 hodnotenie
€31,20 €26 bez DPH €31,20 / 1 ks
skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Honor X8 5G / X6

modely: VNE-N41 / VNE-LX1, VNE-LX2, VNE-LX3

 

Detailné informácie

Podrobný popis

LCD displej + Dotykové sklo + Rám Honor X6 / X8 5G čierna farba

Záruka: 24 mesiacov (odporúčame výmenu v servise, nezodpovedáme za chyby a poškodenia počas inštalácie nekvalifikovanou osobou).

Balenie obsahuje: LCD displej + Dotykové sklo + Rám

Farba: čierna

Kompatibilita: Honor X6 / X8 5G

Predstavujeme vám kompletnú náhradnú súčiastku pre váš telefón Honor X6 / X8 5G- LCD Displej s Dotykovým sklom a rámom. S touto kvalitnou náhradou budete mať možnosť obnoviť plnú funkčnosť a jasnosť obrazovky vášho zariadenia.

Tento LCD displej je navrhnutý tak, aby dokonale pasoval na váš telefón Honor X6 / X8 5G a umožňoval jednoduchú inštaláciu. Vďaka vysokokvalitnému LCD displeju získate živé farby, ostré detaily a realistické zobrazenie na svojom telefóne.

Dotykové sklo je navrhnuté tak, aby zabezpečovalo hladkú a citlivú odozvu na dotyk. Budete môcť pohodlne prechádzať medzi aplikáciami, posúvať sa po webových stránkach a písať správy bez problémov.

Súčasťou je aj rám, ktorý poskytuje pevnú konštrukciu a ochranu pre vaše zariadenie. Váš LCD displej bude spoľahlivo držaný a zabezpečený, aby vydržal dlhú dobu.

Môžete sa tešiť na bezproblémové používanie vášho telefónu Honor X6 / X8 5G s novým a žiarivým LCD displejom.

Objednajte si náš LCD Displej s rámom pre váš telefón Honor X6 / X8 5G ešte dnes a obnovte výkon a vizuálny zážitok svojho zariadenia. 

Náhradný diel je nutné pred nalepením otestovať! Na použitý diel, ktorý nie je vymenený v autorizovanom servise, sa záruka nevzťahuje.

Keďže sa nejedná o jednoduchú výmenu náhradného dielu naším odporúčaním je navštíviť najbližší servis mobilných telefónov, poprípade nám ho môžete zaslať a my Vám ho radi vymeníme.

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchle hľadanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Model: Honor X6, Honor X8 / X8 5G
Sortiment: Dotykové sklo, LCD displej
Značka: Honor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: