Opravy a servis

Ponúkame kvalitný servis mobilných telefónov, tabletov a notebookov. Opravy, výmeny lcd displejov, dotykových skiel, nabíjacích konektorov, krytov u nás na počkanie do 2 hodín. Zariadenie môžete ku nám poslať na opravu, alebo nás neváhajte kontaktovať a pošleme ku Vám kuriéra. Oprava, diagnostika bude realizovaná do 48 hodín od doručenia. Ak hľadáte servis pre svoj mobil, tablet alebo notebook neváhajte a kontaktujte nás so zárukou 100 percentnej spokojnosti

 
Realizujeme:
 • Pozáručné opravy všetkých značiek mobilných telefónov
 • Pozáručné opravy všetkých značiek tabletov
 • Pozáručné opravy pre notebooky
 • Pozáručné opravy pre Apple macbook a Apple iPhone (špecializovaný servisný technik iba pre Apple zariadenia - meníme nabíjacie čipy, pamäte, procesory, audio čipy)

V prípade, že sa Vám pokazil telefón môžete nám napísať email na info@servisnamobil.sk alebo zavolať 0915872752. Zistíme predbežnú cenu opravy a po odsúhlasení a dohode Vám pošleme kuriéra, ktorý od Vás telefón prevezme (je nutné telefón bezpečne zabaliť, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy). Telefón po prijatí opravíme a zašleme späť do 48 hodín.

 Novinka: 

Odblokovanie iCloud Apple iPhone telefónov (vrátane LOST). Odblokovanie sa realizuje do 5 dní - bez zachovania údajov. Telefón je potrebné zaslať do nášho servisu (adresa: Servis na mobil s.r.o , Námestie SNP 80/22 ,96001 Zvolen). Ceny odblokovania na vyžiadanie. 

 

Obchodné podmienky 

 1. V prípade, že sa telefón nepodarí opraviť, diagnostika zariadenia bude spoplatnená sumou 15 €
 2. Objednávateľ servisnej práce si je vedomý, že pri oprave zariadenia a výmene náhradných dielov môžu vzniknúť drobné škrabančeky, oderky, menšie nerovnosti, medzery medzi spojmi a znížená citlivosť ovládacích prvkov (dotyková plocha, tlačidlá ovládania)
 3. Servisnamobil s.r.o ako servisné stredisko nezodpovedá za stratu elektronických dát servisovaného zariadenia, stratu SIM kariet alebo pamäťových kariet.
 4. Počas opravy zariadenia, ktoré predtým spadlo, rozbilo sa, prišlo do styku s neznámou tekutinou, bolo rozobrané alebo inak poškodené, môžu vzniknúť alebo sa prejaviť ďalšie skryté závady a chyby, ktoré nie sú predmetom objednanej opravy a za ktoré servisné stredisko Servisnamobil s.r.o nenesie zodpovednosť. Pri rozoberaní takto poškodených zariadení môže v ojedinelých prípadoch skrytá vada zariadenie nenávratne poškodiť alebo navýšiť cenu opravy. Servisné stredisko Servisnamobil s.r.o nenesie žiadnu zodpovednosť za prejavenie skrytej chyby po otvorení prístroja a neznáša žiadne náklady s tým spojené. V prípade, že servisné stredisko nájde skrytú vadu počas opravy telefónu, neodkladne bude informovať majiteľa zariadenia o tejto skutočnosti. Opravovaný prístroj nebude nikdy ako nový (vodeodolné zariadenia strácajú vodeodolnosť mechanickým poškodením, vystavením vonkajšiemu nepriaznivému vplyvu.

  Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu nie je trvalá a postupom času sa môže znížiť v dôsledku normálneho opotrebovania.

 5. V prípade výkonu pozáručného servisu sa chybný tovar alebo diely tovaru odovzdávajú zákazníkovi ak o to požiada. V prípade, ak zákazník o ich vrátenie nepožiada, budú tieto diely, na náklady Servisnamobil s.r.o ekologicky zlikvidované.

 6. Záručná doba na náhradný diel je 24 mesiacov a na servisný úkon 3 mesiace. Pri oprave zariadenia poškodeného neznámou tekutinou sa záruka nevzťahuje ani na servisný úkon, ani na náhradný diel.
 7. Objednávateľ si je povinný prevziať prístroj do 30 pracovných dní od obdržania informácie o ukončení servisnej práce. V prípade, že si objednávateľ zariadenie nevyzdvihne po 30 dňoch servisné stredisko Servisnamobil s.r.o si môže účtovať poplatok 0,3e za každý deň omeškania.
 8. Objednávateľ servisného úkonu si prečítal a je si plne vedomý rizík spojených s opravou mechanicky alebo tekutinou poškodených prístrojov.