Opravy a servis / Návody

Ponúkame kvalitný servis mobilných telefónov, tabletov a notebookov. Opravy, výmeny lcd displejov, dotykových skiel, nabíjacích konektorov, krytov u nás na počkanie do 2 hodín. Zariadenie môžete ku nám poslať na opravu, alebo nás neváhajte kontaktovať a pošleme ku Vám kuriéra. Oprava, diagnostika bude realizovaná do 48 hodín od doručenia. Ak hľadáte servis pre svoj mobil, tablet alebo notebook neváhajte a kontaktujte nás so zárukou 100 percentnej spokojnosti

 
Realizujeme:
 • Pozáručné opravy všetkých značiek mobilných telefónov
 • Pozáručné opravy všetkých značiek tabletov
 • Pozáručné opravy pre notebooky
 • Pozáručné opravy pre Apple macbook a Apple iPhone (špecializovaný servisný technik iba pre Apple zariadenia - meníme nabíjacie čipy, pamäte, procesory, audio čipy)

V prípade, že sa Vám pokazil telefón môžete nám napísať email na info@servisnamobil.sk alebo zavolať 0915872752. Zistíme predbežnú cenu opravy a po odsúhlasení a dohode Vám pošleme kuriéra, ktorý od Vás telefón prevezme (je nutné telefón bezpečne zabaliť, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy). Telefón po prijatí opravíme a zašleme späť do 48 hodín.

 Novinka: 

Odblokovanie iCloud Apple iPhone telefónov (vrátane LOST). Odblokovanie sa realizuje do 5 dní - bez zachovania údajov. Telefón je potrebné zaslať do nášho servisu (adresa: Servis na mobil s.r.o , Námestie SNP 80/22 ,96001 Zvolen). Ceny odblokovania na vyžiadanie. 

 

Obchodné podmienky 

 1. V prípade, že sa telefón nepodarí opraviť, diagnostika zariadenia bude spoplatnená sumou 15 €
 2. Objednávateľ servisnej práce si je vedomý, že pri oprave zariadenia a výmene náhradných dielov môžu vzniknúť drobné škrabančeky, oderky, menšie nerovnosti, medzery medzi spojmi a znížená citlivosť ovládacích prvkov (dotyková plocha, tlačidlá ovládania)
 3. Servisnamobil s.r.o ako servisné stredisko nezodpovedá za stratu elektronických dát servisovaného zariadenia, stratu SIM kariet alebo pamäťových kariet.
 4. Počas opravy zariadenia, ktoré predtým spadlo, rozbilo sa, prišlo do styku s neznámou tekutinou, bolo rozobrané alebo inak poškodené, môžu vzniknúť alebo sa prejaviť ďalšie skryté závady a chyby, ktoré nie sú predmetom objednanej opravy a za ktoré servisné stredisko Servisnamobil s.r.o nenesie zodpovednosť. Pri rozoberaní takto poškodených zariadení môže v ojedinelých prípadoch skrytá vada zariadenie nenávratne poškodiť alebo navýšiť cenu opravy. Servisné stredisko Servisnamobil s.r.o nenesie žiadnu zodpovednosť za prejavenie skrytej chyby po otvorení prístroja a neznáša žiadne náklady s tým spojené. V prípade, že servisné stredisko nájde skrytú vadu počas opravy telefónu, neodkladne bude informovať majiteľa zariadenia o tejto skutočnosti. Opravovaný prístroj nebude nikdy ako nový (vodeodolné zariadenia strácajú vodeodolnosť mechanickým poškodením, vystavením vonkajšiemu nepriaznivému vplyvu.

  Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu nie je trvalá a postupom času sa môže znížiť v dôsledku normálneho opotrebovania.

 5. V prípade výkonu pozáručného servisu sa chybný tovar alebo diely tovaru odovzdávajú zákazníkovi ak o to požiada. V prípade, ak zákazník o ich vrátenie nepožiada, budú tieto diely, na náklady Servisnamobil s.r.o ekologicky zlikvidované.

 6. Záručná doba na náhradný diel je 24 mesiacov a na servisný úkon 3 mesiace. Pri oprave zariadenia poškodeného neznámou tekutinou sa záruka nevzťahuje ani na servisný úkon, ani na náhradný diel.
 7. Objednávateľ si je povinný prevziať prístroj do 30 pracovných dní od obdržania informácie o ukončení servisnej práce. V prípade, že si objednávateľ zariadenie nevyzdvihne po 30 dňoch servisné stredisko Servisnamobil s.r.o si môže účtovať poplatok 0,3e za každý deň omeškania.
 8. Objednávateľ servisného úkonu si prečítal a je si plne vedomý rizík spojených s opravou mechanicky alebo tekutinou poškodených prístrojov.

 

 

Návody na použitie našich výrobkov

Chráni zariadenie pred poškriabaním.

 1. prirovnajte ochranné sklo, či je určené pre váš mobilný telefón. Pokiaľ má váš
  telefón zaoblené hrany displeja, može byť ochranné sklo po obvode menšie
 2. pomocou handričiek očistite displej mobilného telefónu (ako prvú použite mokrú
  handričku označená ako WET / 1
 3. následne použijte handričku DRY/2 na vyleštenie displeja do sucha
 4. odstráňte prepravnú fóliu z ochranného skla označenú číslom 2 pri ochrannom
  skle je to je to jediná fólia
 5. opatrne prilepte sklo
 6. pritlačte prstom tvrdené sklo, ktoré sa prilepí, postupne z jednej strany. Sklo sa
  neprispôsobuje zahnutým displejom, čím môže vzniknúť menšia nepresnosť pri
  nalepení

Prenosné nabíjačky – powerbank

Prepojte káblom nabíjačku a zariadenie ktoré chcete nabíjať. Powerbanka obsahuje informačné diódy alebo displej s číslami o stave jej nabitia. Powerbanka sa nabíja pripojením kábla do vstupu (input) následne do nabíjačky kedy sa začne nabíjať. Powerbank mechanicky nepoškodzujte ani nevystavujte vlhkosti a teplotám nad 40 ˚C

Univerzálna nabíjačka

Adaptér môžete používať na napájanie a nabíjanie rôznych zariadení (napr.mobilný
telefón, tablet, powerbanka a podobne.) jednosmerným napätím cez USB
konektor/konektory. Nabíjačku používajte podľa návodu príslušného
zariadenia. Môžete používať viacej USB portov naraz (ak ich nabíjačka má). Pripojte
sieťovú nabíjačku do elektrickej zásuvky. Až potom pripojte požadovaný kábel do
portu a do zariadenia, ktoré chcete nabíjať. Po dokončení nabíjania odpojte
nabíjačku z elektrickej zásuvky. Nevystavujte adaptér pôsobeniu tepla, priamemu
slnečnému žiareniu, vlhkosti, mechanickému poškodeniu ostrými predmetmi ani
podobným účinkom. Nedovoľte používať adaptér bez dozoru dospelej osoby! V
žiadnom prípade sa adaptér nesmie dostať do styku s vodou alebo inou tekutinou
alebo byť do nich ponorený. Je určená na používanie v sieti 100-240 V

Batéria 

Najdlhšiu životnosť akumulátora dosiahnete, ak budete akumulátor udržiavať v rozmedzí od10%-90%. Nie je dobré akumulátor vybíjať do úplnej nuly. Ak má akumulátor po rozbalení 0% alebo hodnotu blízku 0, začnite nabíjať telefón najprv vo vypnutom stave. Do približne 70% sa batéria nabíja plnou rýchlosťou, ostatných 30% sa dopĺňa pomalšie kôly šetreniu akumulátora. V zmysle zákona poskytujeme na funkčnosť tovaru záruku 2 roky. Čiastočná strata kapacity je prirodzená vlastnosť akumulátorov.
Návod na použitie 
1. Odstráňte ochrannú fóliu pre umiestnením batérie do telefónu. Potom spustite zariadenie, prístroj musí byť odpojený od napájania.
2. Batériu požívajte dovtedy , kým indikátor stavu batérie neukáže nízku úroveň nabitia. Zabráňte úplnému vybitou batérie, pretože môže dôjsť k poškodeniu vnútorných častí akumulátora.
3. Batériu vždy nabíjajte podľa pokynov svojho telefónu
Nedodržiavanie bezpečnostných pokynov môže spôsobiť nebezpečenstvo vrátane výbuchu batérie.
Ak je batéria ako SERVICE PACK je to to servisný diel ktorého výmenu objednajte v servise.

 

Obaly, púzdra, 

Puzdro je určené pre mobilné telefóny a tablety. Vyrobené z koženky, kože, plátna, alebo syntetického materiálu, silikónu, gumy.

silikónové, plastové a kovové obaly: Obal nasaďte na vaše zariadenie. Obaly ošetrujte iba mokrou handričkou, nepoužívajte chemikálie alebo iné tekutiny, pretože obal môže meniť svoje vlastnosti a vzhľad pri kontakte s chemickými látkami. Obaly používajte iba so zariadeniami, ku ktorým sú určené v popise produktu. Bežné opotrebenie spôsobené používaním nemajú vplyv na ochranné vlastnosti obalu. Upozornenie: púšťanie farby pri prevlhnutí alebo premočení nie je dôvodom na reklamáciu.

kožené, látkové, drevené a ostatné obaly: Obal nasaďte na vaše zariadenie. Obaly ošetrujte iba suchou handričkou, nepoužívajte chemikálie alebo iné tekutiny, pretože obal môže meniť svoje vlastnosti a vzhľad pri kontakte s chemickými látkami. Obaly používajte iba so zariadeniami, ku ktorým sú určené v popise produktu. Bežné opotrebenie a vizuálne zmeny spôsobené používaním nemajú vplyv na ochranné vlastnosti obalu.

 

Ako osadiť Ultratenký 360° celotelový kryt

Náhradné diely

Pre audio diel (reproduktor, slúchadlo) dotyky a displeje, flex káble, koax káble a kryty platí, že je potrebné najprv dôkladne skontrolovať model pre ktorý objednávate diel ešte pred potvrdením objednávky. Inštalácia dielu by mala byť vykonávaná kvalifikovanou osobou. Nezodpovedáme za akékoľvek škody spôsobené počas inštalácie. Servisný diel si dajte namontovať v odbornom servise zaoberajúcim sa opravou mobilných telefónov (ochrannú fóliu odlepte až po vyskúšaní). V opačnom prípade nebude reklamácia uznaná.


Sprievodcovia inštaláciou UV skla

Nedotýkajte sa holými rukami! Odporúčame používať latexové rukavice.
1. Pred inštaláciou UV tekutiny:
– Vyčistíte obrazovku telefónu pomocou priloženého alkoholového tampónu a potom použite suché vreckovky.
– Zariadenie položte na rovný povrch.
– Zakryte reproduktor ochrannou nálepkou.
– Odstráňte všetky zvyšky prachu.
2. Aplikácia lepidla a UV vytvrdzovanie.
– Odskrutkujte dlhé viečko skúmavky obsahujúcej tekuté lepidlo.
– Rúrku otočte hore dnom do stredu obrazovky. Opatrne otočte hornú časť skúmavky a nalejte lepidlo na obrazovku. Vytlačte celý obsah z skúmavky.
– Odstráňte ochrannú fóliu zo skla a položte sklo na obrazovku.
– Položte sklo na obrazovku a uistite sa, že sa dotýka lepidla.
– Pred stlačením skla ho zarovnajte s okrajom obrazovky. Počas tejto operácie sa sklo môže mierne pohnúť. Opatrne ho zasuňte na miesto. Buďte opatrní, pretože to môže spôsobiť rozliate tekutého lepidla cez okraj zariadenia.
– Počkajte, kým sa lepidlo nerozprestrie po celej ploche obrazovky.
– UV lampu umiestnite do správnej polohy na rovnom povrchu cez telefón.
– Zapnite UV lampu a ožarujte obrazovku na cca. 15 sekúnd.
– Zvyšky lepidla vyčistíte handrou namočenou v alkohole.
– Znovu ožarujte obrazovku na cca. 30 sekúnd.
Ak sa sklo poškodí po čase používania a po pádoch je ho možné jednoducho demontovať.
Sada obsahuje: 1 vlhkú handričku, 1 suchú handričku, 1 sklo, 1 tubu lepidla, 1 UV lampu, odstraňovač prachu a vodiace nálepky

 

Držiak do auta

Držiak do auta sa dá prichytiť o čelné sklo (pokiaľ je to v súlade so zákonom), alebo aj o palubnú dosku prípadne do vetracej mriežky. Držiak upevnite na očistenú odmastenú a suchú plochu. Pokiaľ má palubná doska hrubý povrch, nalepte na ňu špeciálnu podložku, ktorá zabezpečí pevnejšie uchytenie. Potom vložte zariadenie do držiaku. Držiak nikdy neupevňujte na airbag. Držiak nevystavujte teplotám nad 40 ˚C a mechanicky nepoškodzujte… V ponuke sa zvyknú objavovať aj držiaky na hlavovú opierku, v tomto prípade platí mechanické upevnenie je detailne zakreslené na balení takéhoto držiaku.

Krycie sklo kamery

Jedná sa o náhradný diel. Precízne očistite zvšky starého skla a odmastite povrch na ktorý budete lepidlo aplikovať. Na vyčistený povrch aplikujte pribalenú lepsiacu sadu. Prilepte vymieňaný diel k telefónu a nechajte zopár minút zaťažený
Používajte ochranné rukavice, dávajte pozor na odtlačky prstov a prach

Remienky pre hodinky

Uchopte remienok za koniec ten následne nasuňte na hodinky, na druhej strane postup zopakujte, uistite sa že remienok drží. Postupujte podľa návodu výrobcu vašich hodiniek.