LCD Displej + Dotykové sklo + Rám Huawei Honor Magic5 Lite čierna farba

Kód: 100J3505
1 hodnotenie
€58,80 €49 bez DPH €58,80 / 1 ks
skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

LCD Displej + Dotykové sklo + Rám Huawei Honor Magic5 Lite čierna farba

RMO-NX3

Detailné informácie

Podrobný popis

LCD Displej + Dotykové sklo + Rám Huawei Honor Magic5 Lite čierna farba

Záruka: 24 mesiacov (odporúčame výmenu v servise, nezodpovedáme za chyby a poškodenia počas inštalácie nekvalifikovanou osobou).

Balenie obsahuje: LCD displej + Dotykové sklo + rám

Farba: čierna

Kompatibilita: Huawei Honor Magic5 Lite 

Náhradný diel je nutné pred nalepením otestovať! Na použitý diel, ktorý nie je vymenený v autorizovanom servise, sa záruka nevzťahuje.

Ponúkame vám vynikajúci LCD displej + dotykové sklo + rám v čiernej farbe pre váš telefón Huawei Honor Magic5 Lite. Tento kompletný set vám umožní obnoviť obrazovku vášho telefónu s profesionálnou kvalitou a presnosťou.

LCD displej s dotykovým sklom je navrhnutý tak, aby poskytoval jasný a ostrosťou obraz. S vysokým rozlíšením a živými farbami si môžete vychutnávať všetky detaily na vašom telefóne. Dotykové sklo zabezpečuje presné a plynulé ovládanie, čo vám umožňuje efektívne pracovať so svojím zariadením.

Súčasťou balenia je aj rám, ktorý slúži ako podpora pre LCD displej a dotykové sklo. Rám poskytuje pevnosť a stabilizáciu, čím zabezpečuje, že všetky súčasti sú správne umiestnené a držia sa pevne pri sebe. To zaisťuje, že obnovovaná obrazovka je pevne a bezpečne upevnená.

Čierna farba LCD displeja, dotykového skla a rámu je elegantná a moderná, vďaka čomu váš telefón získa sofistikovaný vzhľad. Či už ide o náhradu poškodenej obrazovky alebo upgrade pre lepšiu vizuálnu skúsenosť, tento kompletný set prinesie vášmu telefónu nový život.

Montáž je jednoduchá, stačí postupovať podľa priložených inštrukcií alebo si vyhľadať video návody. Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, odporúčame vyhľadať pomoc technika alebo servisného strediska.

Obnovte a vylepšite obrazovku svojho telefónu Huawei Honor Magic5 Lite s týmto kvalitným LCD displejom, dotykovým sklom a rámom v čiernej farbe. Objednajte si ho ešte dnes a užívajte si opäť vysokokvalitnú vizuálnu skúsenosť so svojím telefónom!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchle hľadanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Model: Honor Magic5 Lite
Sortiment: Dotykové sklo, LCD displej
Značka: Huawei

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: