Sony Playstation 5 + hra Spider Man

Kód: TE759212
19 hodnotení
Značka: Sony
€499 €415,83 bez DPH
skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Nová herná konzola Sony

Nevídaný výkon, blesková rýchlosť a oslnivý dizajn. Najnovšia konzola spoločnosti Sony prichádza s množstvom vylepšení, ktoré posunú hranie na novú úroveň.

Verzia s CD mechanikou + hra Spider man

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo vnútri novej hernej konzoly sa nachádza ultrarýchly SSD disk, ktorý umožňuje dáta čítať a zapisovať doposiaľ nevídanou rýchlosťou. PS5 disponuje technológiami, ktoré umožňujú hrať hry v rozlíšení 4K alebo pri frekvencii až 120 snímok za sekundu. Zariadenie podporuje technológiu Ray Tracing, ktorá vďaka revolučnému spracovaniu tieňov, odrazov a lúčov svetla posúva grafiku hier na novú úroveň. Samozrejmosťou je spätná kompatibilita hier z predchádzajúcej generácie konzol, takže si na novej konzole môžete zahrať aj staršie hry. Súprava pre VR je kompatibilná aj s touto konzolou, takže nemusíte kupovať žiadne ďalšie zariadenia.

Vďaka novej hardvérovej výbave konzola umožňuje hrať v rozlíšení 4K alebo až pri 120 snímkach za sekundu. Inovatívna technológia Ray Tracing sa stará o nový spôsob vykresľovania svetelných lúčov a ich odraz od okolitých objektov. Herný svet preto pôsobí oveľa realistickejšie, dynamickejšie a živšie. O realistické a živé farby sa stará technológia HDR a vy si môžete naplno užívať maximálny herný zážitok.

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: