Apple iPhone 13 128GB

Kód: TE797918
15 hodnotení
Značka: Apple
€545 €454,17 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

NA CESTE  -  NASKLADNÍME 24.07.2024

Slovenská distribúcia

Nový mobilný telefón.

Farba: Midnight

Tento produkt nie je možné objednať na firmu / IČO.

Detailné informácie

Podrobný popis

iPhone 13

Dotiahnutý k dokonalosti?!

Najlepšiu duálnu foto-sústavu s najväčším snímačom širokouhlého fotoaparátu vám prináša Apple, ktorý si kládol veľký dôraz na svoje fotoaparáty. 12MP širokouhlý a 12MP ultraširokouhlý fotoaparát. Teraz zachytí až o 47% viac svetla. Dokonalé ostré snímky a videá v každej situácií pomocou optickej stabilizácie a posuvom snímača, ktoré dostaly viac priestoru aby mohli byť ešte viac dokonalé.  

Tvorte nie len videa ale aj filmy.

Tvorte na profesionálnej úrovni. Nové preostrovanie z jedného objektívu na druhý vám ponúka možnosť naviesť diváka tam kde to potrebujete.  

Predná kamera sa nenechá zahanbiť.

Nie len zadný ale aj predný 12MP fotoaparát ponúka technológiu TrueDepth kamera. Samozrejmosťou predného fotoaparátu sú aj funkcie HDR Dolby Vision, rôzne fotografické štýly, filmársky režim alebo aj Smart HDR 4 Deep Fusion pre nočné Selifies.  

Vylepšený Super Retina XDR displej je tu.

Nový vylepšený OLED displej, ktorý je o 28% jasnejší s jasom až 800 nitov je teraz čitateľný v každej situácii a v prípade HDR až 1 200 nitov. Široký farebný gamut sa postará o to aby to vyzeralo presne ako to sám autor zamýšľal pričom je displej ešte energeticky úspornejší a TrueDepth kamera menšia pre využitie plochy displeja na maximum.    

Väčšia výdrž pre dĺhší zážitok.

Na novom iPhone 13 si užijete hranie vašich obľúbených hier, sledovanie videí, fotiek, sociálnych sieti až o 2,5 hodín viac oproti starej generácií.    

Nový super čip A15 Bionic 4-jádrové GPU s čipom A15 Bionic od spoločnosti Apple je až o 50% rýchlejšie CPU a až o 30% rýchlejšie grafický od konkurencie. Prináša to nové možnosti ako je filmársky režim, predlženie výdrže batérie na nabitie alebo Secure Enclave technológiu na ochranu vašich osobných údajov kde patrí FaceID alebo vaše kontakty.    

Rýchlosť v podobe 5G

Rýchle sťahovanie, možnosť streamovať v najvyššej kvalite a všeobecne plynulejší chod telefónu. To všetko vám zaručí sieť 5G a pomocou inteligentného prepínanie na pomalšie pripojenie, keď to nevyužívate vám iPhone 13 šetrí batériu a dáta.    

Nový iOS 15 iOS 15 vám umožní pokračovať v konverzácii pri zdieľaní filmov, hudby alebo čohokoľvek, čo máte na obrazovke, priamo v aplikácii FaceTime. Zostaňte v zóne odfiltrovaním všetkých upozornení, ktoré nie sú relevantné pre danú úlohu. A interakciou s textom v obrázkoch môžete rýchlo odosielať e-maily, telefonovať, získavať trasy a podobne.    

Dodatočné parametre

Kategória: Nové mobilné telefóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: