LCD Displej + Dotykové sklo Motorola Edge 40 / Edge 40 Neo - Service pack

Kód: 100G5706
1 hodnotenie
€63,60 €53 bez DPH €63,60 / 1 ks
skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

LCD Motorola Edge 40 Neo / model: XT2307-1 / Edge 40

Service pack

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

LCD Displej + Dotykové sklo Motorola Edge 40 Neo / Edge 40 - Service pack

Záruka: 24 mesiacov (platí iba v prípade, že náhradný diel bude vymenený v servisnom stredisku, nezodpovedáme za chyby pri neodbornej inštalácii).

Balenie obsahuje: LCD Displej + Dotykové sklo  

Kompatibilita: Motorola Edge 40 Neo / Edge 40

Farba: čierna

Radi by sme Vám predstavili náš produkt - kvalitný LCD displej pre váš telefón Motorola Edge 40 Neo. Ak Váš telefón utrpel poškodenie obrazovky, táto náhrada vám pomôže obnoviť jeho plnú funkčnosť a estetický vzhľad.

Naša obrazovka bola vyrobená s vysokou kvalitou a presnosťou, aby zabezpečila pôvodnú kvalitu obrazu. S vyšším kontrastom a jasom, bude nová obrazovka vytvárať ostrejšie farby a detaily. S integrovaným dotykovým senzorom, bude reakcia na dotyk presnejšia a rýchlejšia ako predtým.

Pokiaľ nemáte skúsenosti s opravou Motorola telefónov, môžete sa obrátiť na odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu s inštaláciou.

Naša spoločnosť ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Veríme, že s našim produktom budete spokojní a Váš telefón Motorola Edge 40 Neo bude opäť v plnej sile.

Neváhajte a objednajte si našu náhradnú obrazovku pre telefón Motorola Edge 40 Neo ešte dnes!


Náhradný diel je nutné pred nalepením otestovať! Na použitý diel, ktorý nie je vymenený v autorizovanom servise, sa záruka nevzťahuje.

Keďže sa nejedná o jednoduchú výmenu náhradného dielu naším odporúčaním je navštíviť najbližší servis mobilných telefónov, poprípade nám ho môžete zaslať a my Vám ho radi vymeníme.

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchle hľadanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Model: Edge 40 Neo
Sortiment: Dotykové sklo, LCD displej
Značka: Motorola

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: