LCD Displej + Dotykové Sklo Xiaomi 13T / 13T Pro - Service pack

Kód: 100G4687
1 hodnotenie
€78 €65 bez DPH €78 / 1 ks
skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

Xiaomi 13T / 13T Pro

modely: 2306EPN60G / 23078PND5G

Service pack

Detailné informácie

Podrobný popis

LCD Displej + Dotykové Sklo Xiaomi 13T / 13T Pro - Service pack

Záruka: 24 mesiacov

Balenie obsahuje: LCD displej a dotyková plocha

Farba: čierna

Kompatibilita: Xiaomi 13T/ 13T Pro

Záruka: 24 mesiacov (odporúčame výmenu v servise, nezodpovedáme za chyby a poškodenia počas inštalácie nekvalifikovanou osobou).

Radi by sme Vám predstavili náš produkt - kvalitný LCD displej pre váš telefón Xiaomi 13T/ 13T Pro. Ak Váš telefón utrpel poškodenie obrazovky, táto náhrada vám pomôže obnoviť jeho plnú funkčnosť a estetický vzhľad.

Naša obrazovka bola vyrobená s vysokou kvalitou a presnosťou, aby zabezpečila pôvodnú kvalitu obrazu. S vyšším kontrastom a jasom, bude nová obrazovka vytvárať ostrejšie farby a detaily. S integrovaným dotykovým senzorom, bude reakcia na dotyk presnejšia a rýchlejšia ako predtým.

Pokiaľ nemáte skúsenosti s opravou Xiaomi telefónov, môžete sa obrátiť na odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu s inštaláciou.

Naša spoločnosť ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Veríme, že s našim produktom budete spokojní a Váš telefón Xiaomi 13T/ 13T Pro bude opäť v plnej sile.

Neváhajte a objednajte si našu náhradnú obrazovku pre telefón Xiaomi 13T / 13T Pro ešte dnes!

Náhradný diel je nutné pred nalepením otestovať! Na použitý diel, ktorý nie je vymenený v servise, sa záruka nevzťahuje.

Keďže sa nejedná o jednoduchú výmenu náhradného dielu naším odporúčaním je navštíviť najbližší servis mobilných telefónov, poprípade nám ho môžete zaslať a my Vám ho radi vymeníme.

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchle hľadanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Model: Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro
Sortiment: Dotykové sklo, LCD displej
Značka: Xiaomi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: