LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Redmi Note 12 4G - OLED

Kód: 100G4632
5 hodnotení
€78 €65 bez DPH €78 / 1 ks
skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Xiaomi Redmi Note 12 4G / modely: 23021RAAEG, 23021RAA2Y, 23027RAD4I, 23028RA60L

OLED LCD displej

Detailné informácie

Podrobný popis

LCD Displej + Dotykové sklo Xiaomi Redmi Note 12 4G - OLED

Balenie obsahuje: LCD displej a dotykové sklo - bez rámu

Farba: čierna

Kompatibilita: Xiaomi Redmi Note 12 4G 

Záruka: 24 mesiacov (odporúčame výmenu v servise, nezodpovedáme za chyby a poškodenia počas inštalácie nekvalifikovanou osobou).

Radi by sme Vám predstavili náš produkt - kvalitný LCD displej pre váš telefón Xiaomi Redmi Note 12 4G . Ak Váš telefón utrpel poškodenie obrazovky, táto náhrada vám pomôže obnoviť jeho plnú funkčnosť a estetický vzhľad.

Naša obrazovka bola vyrobená s vysokou kvalitou a presnosťou, aby zabezpečila pôvodnú kvalitu obrazu. S vyšším kontrastom a jasom, bude nová obrazovka vytvárať ostrejšie farby a detaily. S integrovaným dotykovým senzorom, bude reakcia na dotyk presnejšia a rýchlejšia ako predtým.

Pokiaľ nemáte skúsenosti s opravou Xiaomi telefónov, môžete sa obrátiť na odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu s inštaláciou.

Naša spoločnosť ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Veríme, že s našim produktom budete spokojní a Váš telefón Xiaomi Redmi Note 12 4G  bude opäť v plnej sile.

Neváhajte a objednajte si našu náhradnú obrazovku pre telefón Xiaomi Redmi Note 12 4G  ešte dnes!

Náhradný diel je nutné pred nalepení otestovať! Na použitý diel, ktorý nie je vymenený v autorizovanom servise, sa záruka nevzťahuje.

Keďže sa nejedná o jednoduchú výmenu náhradného dielu naším odporúčaním je navštíviť najbližší servis mobilných telefónov, poprípade nám ho môžete zaslať a my Vám ho radi vymeníme.

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchle hľadanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Model: Redmi Note 12 4G
Sortiment: Dotykové sklo, LCD displej
Značka: Xiaomi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: