Nabíjačka Huawei Super Charger HW-100400E00 biela farba
Kód: 340J4298
Neohodnotené
skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
5V - 2A / 9V - 2A / 10V - 4A / SuperCharge (40W)